Serhat Teber

Taşköprü Beldesi Belediye Başkan Aday Adayı

serhat_teber
 • YALOVA – ÇAĞRI MERKEZİ VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ DERNEĞİ – Yönetim Kurulu Başkanlık Görevi
 • TÜRKİYE – ÇAĞRI MERKEZİ FEDERASYONU – Denetleme Kurulu Başkanı Görevi
 • İNGİLTERE – DÜNYA ÇAĞRI MERKEZİ SEKTÖRÜ TOPLANTISI – TÜRKİYE Adına Katılım Görevi
 • YALOVA – YALOVA SPOR KULUPLERİNİ DESTEKLEME DERNEĞİ – Sayman
 • YALOVA –TİCARET VE SANAYİ ODASI –Komite Üyesi
 • YALOVA –GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU –Komite Üyesi
 • ANKARA – TÜRKİYE GENÇ MÜTEAAHİTLER BİRLİĞİ – Yönetim Kurulu Üyesi
 • ANKARA –MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU– Komisyon Üyesi
 • YALOVA –TAŞKÖPRÜ SPOR KLUBU – Sponsor Destekci
 • YALOVA – ŞEHİTLER VE GAZİLER DERNEĞİ – Sponsor Destekci
 • YALOVA –YALOVA SPOR KLUBU – Sponsor Destekci
 • YALOVA –TENİS SPOR KLUBU – Sponsor Destekci
 • YALOVA –IHH VAKFI – Sponsor Destekci
 • YALOVA –CAMİLERİ YAPTIRMA DERNEĞİ – Sponsor Destekci

Taşköprü Belediyesi Aday Adayı olarak, geleceği şekillendirirken toplumumuzu birleştirmeyi ve her bireyin yaşam kalitesini artırmayı misyon ediniğyorum. Sürdürülebilir kalkınma, çevresel duyarlılık ve sosyal adalet temelinde ilerleyerek, beldemizi çağdaş bir kimliğe kavuşturmayı, halkımızın ihtiyaçlarına duyarlı ve etkili bir şekilde yanıt vererek toplum bağlarını güçlendirmeyi hedefliyorum. İnsan odaklı yaklaşımımızla, geleceğin daha aydınlık ve birlikte inşa edilmiş bir Taşköprü’sünü mümkün kılmak için çabalıyoruz

Taşköprü’nün geleceğine dair vizyonumuz, birbirimize destek olarak büyüyen, sürdürülebilir bir yaşam tarzını benimseyen ve ileriye dönük projelerle dolu bir belde yaratmak üzerine odaklanıyor. İnsan merkezli bir yaklaşım ile bir araya geldiğimizde, Taşköprü’nün potansiyelini en üst düzeye çıkarabiliriz. Birlikte çalışarak, çeşitli projeler ve inovasyonlar aracılığıyla beldeyi kalkınmış, çevresel açıdan duyarlı ve toplumunun her kesimine hizmet veren bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz.

Bu vizyon, Taşköprü’yü sadece bir yerel yönetim beldesi olmanın ötesine taşıyarak, modern bir kimlik kazandırmayı ve herkesin gururla yaşadığı, kucaklayıcı bir toplum yaratmayı amaçlamaktadır. Sosyal bağları güçlendirirken, çevresel sürdürülebilirlik ilkesini benimseyerek ve teknolojik yeniliklere açık bir şekilde, Taşköprü’yü geleceğe taşımak için kararlı bir şekilde çalışacağız.

03 Temmuz 1985 Ordu doğumluyum.
Babam devlet memuru, annem ev hanımıdır.
Eşim Özlem hanım Yalova Kılıç köylüdür. 30 yılı aşkın Çiftlikköy / Taşköprü bölgesinde yaşıyor ve iş yapıyorum ,Evli ve 2 çocuk erkek babasıyım. Ticaret hayatıma Yalova’da devam ediyorum.

2006 yılında inşaat sektöründe iş hayatına başlayarak Yalova’nın ve Bursa’nın bir çok bölgesinde Aksa, Akkim, Akyol ,Nurol ,Yüksel inşaat gibi firmalara yapmış oldugumuz otoyol, liman, tünel, su kanalı, konut ve fabrika binaları gibi büyük mühendislik ve inşaat projeleridir.

2007 yılında çağrı merkezi ve yazılım alanında kurmuş oldugumuz şirketimiz ile Telekom, Türknet, Superonline gibi alanında büyük teknoloji i firmalara iş yaptım ve ticari hayatıma devam ediyorum.Çiftlikköy ve Taşköprü bölgesinde yüzlerkişiye iş ve istihdam imkanı sagladım.

Sporun desteklenmesi amacıyla profesyonel bir futbol sahası yaparak Taşköprü belediyesi ve Taşköprü sporun kullanımına sundum bu nedenle de Taşköprü beldesindeki madde bağımlılığı ve sporun gelişimini destekledik. Yalova ve Taşköprü çevresinde bir çok ihtiyaç sahibine maddi ve ayni destek sağlayarak ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda çalışmalar ve organizasyonlar gerçekleştirdim.

Şehit ve gazilerimizin ilimizde bulunan tüm sorunlarına çözüm üretmek ve faydalı olabilmek için gönüllülük esasıyla destekler sağladım.

Yalova siyasetinde yaklaşık 12 yıldır etkin çalışmalar gerçekleştirdim, çeşitli kademelerde görev yaptım.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde çok sevdiğim Taşköprü’den MHP Belediye Başkan Adayı oldum. Yerel seçimlerde ekibimle birlikte daha modern, yaşanabilir bir Taşköprü için çıktığımız yolda, siz değerli Taşköprülülerin desteğini bekliyorum.

Son Haberler

Bizim Taşköprü
Bizim Taşköprü… 

Güneş’in denizi kucakladığı yerdir Bizim Taşköprü 

Yazılarım
10-16 Mayıs Engelliler Haftası

10-16 Mayıs Engelliler Haftası 10-16 Mayıs Engelliler Günü, dünya genelinde milyonlarca insanın yaşamını etkileyen engelli bireylerin farkındalığını artırmak için yapılan bir girişimdir. Bu gün, engellilerin haklarını, onların yaşamlarındaki zorlukları ve engellilikle mücadele etmek için alınabilecek önlemleri vurgulamak için bir fırsat sunar. Engellilik, birçok farklı nedenden kaynaklanabilir. Bunlar arasında genetik faktörler, kazalar, hastalıklar ve yaşlanma süreci…

Yazılarım
10 Kasım Atatürk’ün Ölüm Günü 

10 Kasım Atatürk’ün Vefat Günü  10 Kasım, Türkiye’de Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümünü anmak için önemli bir tarihtir. Atatürk, modern Türkiye’nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı olarak tarihe geçmiş bir vizyoner olan kaliteli bir liderdir. 1881 yılında Osmanlı İmparatorluğu’nda doğan Atatürk, Türkiye’yi önemli sosyal, kültürel ve siyasi değişimlerle dolu bir dönemden geçirerek bugünkü haline getirdi. 10…